Úvodní stránka » Historie, vývoj a technika sboru » DA L1Z Fiat Ducato - zásahová

Dopravní automobil - DA L1Z  Fiat Ducato

Vozidlo a jeho vybavení bylo pořízeno z podpory Města Velvary a Středočeského fondu podpory dobrovolných hasičů a složek IZS v roce 2013.

Dopravní automobil DA L1Z Fiat Ducato je speciální požární dopravní automobil určený k přepravě osob v počtu 1+8 a se základním vybavením pro zásah.  DA je vybaven zvláštním výstražným zařízením a barevně označen dle vyhl. č.35/2007 Sb.  Na střeše vozidla je umístěn střešní nosič pro uložení požárního příslušenství včetně 3 ks tubusů na savice. Dodělaná vestavba vozidla v zadní části umožňuje variabilní uložení potřebného vybavení pro právě požadovanou činnost (zásah, soutěž hasičských družstev, dětská soutěž, doprava osob apod.).

DODAVATEL VOZIDLA:
AGROTEC a.s., Hustopeče u Brna, rok výroby 2013
požární přestavbu provedla společnost IVACAR Ivančice, s.r.o

POSTUPNÉ DODĚLÁVANÉ ÚPRAVY:

- zesílení nosnosti zadní nápravy + montáž samostatného naftového topení - AGROTEC a.s. - rok 2014

- montáž vestavby + dohodnuté úpravy - PROGRES SERVIS Sibřina, s.r.o - rok 2015

- montáž tubusů na savice (střecha vozidla) - PROGRES SERVIS SIBŘINA, s.r.o - rok 2016

VYSVĚTLENÍ OZNAČENÍ:
DA L1Z - dopravní automobil se základním vybavením