Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení ( e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Připravuje se 1.setkání hasičů pod Řípem: Termín konání 28.října 2019 - plakát a program zde: https://www.sdhvelvary.cz/slozka/videa-ke-stazeni/

VIII. hasičské slavnosti Litoměřice: Termín konání 12. a 13. června 2020 : https://www.hasicsketradice.cz/

Ve čtvrtek 5.září jednal výbor SDH

Na programu bylo zajištění nebližších akcí (oslavy Plchov a Zlonice, soutěž MH ve Hřebči), dále říjnové akce (ZPV ve Lhotě, sběr elektroodpadu a akce Říp). Starosta sboru se připravuje na jednání se starostou města ohledně sběru odpadů. Sboru byla nabídnuta možnost vystavit historickou koňskou stříkačku R.A.Smékal z roku 1904 ve vstupní chodbě radnice.

Namontovány nové radiostanice do CAS 32 II

Firma KOMS Mělník namontovala nové 4 ks přenosných radiostanic včetně držáků a nabíječů do vozidla CAS 32 II T815. Město a sbor tak realizovaly obdrženou dotaci na komunikační zařízení z Fondu Středočeského kraje na rok 2019.

Fotografie a video z oslav 155.výročí založení

Na sboru jsou k dispozici vypálené všechny dostupné fotografie z průběhu oslav 155.výročí založení sboru a videozáznam z celého dne od A.Vochomůrky. Zájemci ať se hlásí u L.Šulce.

Poděkování starosty sboru členům

Starosta sboru děkuje všem členům za velké nasazení při zajištění oslav 155.výročí vzniku v sobotu 18.5. a za přípravu i úklidové práce po oslavách. Zatím sbíráme velmi pozitivní ohlasy na jejich průběh!

Sbor upřesňuje stav členské základny

Ve spolupráci s OSH Kladno byl upřesněn počet členů po přihlášení členů MH. K 30.6.2019 má sbor 72 hasičů a 25 mladých hasičů to je celkem 97 členů.