Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení ( e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Jubilejní 25.ročník Dědkiády: Předběžný termín konání 16.5.2020 !

VIII. hasičské slavnosti Litoměřice: Termín konání 12. a 13. června 2020 : https://www.hasicsketradice.cz/

V sobotu 30. listopadu ukončení sezóny a posezení

Starosta sboru zve členy na sobotu 30.listopadu od 17 hodin na hasičskou zbrojnici. Ukončíme letošní sezónu tradičním posezením členů s občerstvením.

Dokončena PD na modernizaci HZ

Náš člen Ing.Radovan Barsa zkoordinoval a zkompletoval projektovou dokumentaci (PD) na další modernizaci HZ včetně rozpočtu, za což mu děkujeme. Obsahuje rekonstrukci elektroinstalace, vytápění, rozvodů vody a plynu a drobné stavební úpravy. Náklady na PD uhradilo město Velvary a nyní se bude hledat vhodný dotační titul nebo jiný možný způsob financování potřebných prací.

Na hasičské zbrojnici jednalo plénum PSČ

Na naší hasičské zbrojnici jednalo v úterý 5.listopadu plénum společnosti Přemyslovských středních Čech, mezi jehož zakládající členy patří i náš Sbor dobrovolných hasičů. Do hodnotící komise byl jako předseda zvolen náš člen Libor Šulc.

Fotografie a video z oslav 155.výročí založení

Na sboru jsou k dispozici vypálené všechny dostupné fotografie z průběhu oslav 155.výročí založení sboru a videozáznam z celého dne od A.Vochomůrky. Zájemci ať se hlásí u L.Šulce.

Sbor upřesňuje stav členské základny

Ve spolupráci s OSH Kladno byl upřesněn počet členů po přihlášení členů MH. K 30.6.2019 má sbor 72 hasičů a 25 mladých hasičů to je celkem 97 členů.