Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení ( e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Termíny důležitých akcí sboru: Termín hasičského plesu je sobota 22.února 2020 na Uhách a termín konání jubilejní Dědkiády je 16.5.2020 !

VIII. hasičské slavnosti Litoměřice: Termín konání 12. a 13. června 2020 : https://www.hasicsketradice

Nejbližší akcí sboru

je další pracovní čtvrtek na hasičské zbrojnici a to dne 6.února od 16.30 hodin. Následovat by mělo jednání výboru SDH - termín a hodina budou ještě upřesněny.

Dne 9.1.2020 jednal výbor SDH

Ve čtvrtek 9.ledna jednal výbor našeho SDH. Zabýval se přípravou VVH, přípravou plesu, připravovaným kalendářem akcí na letošní rok apod. Vedoucí mládeže představili návrh letního soustředění oddílu MH a plán jejich akcí. Do konce ledna 2020 je také nutné odevzdat žádosti o poskytnutí programové dotace města. Nemalé úkoly čekají sbor a jednotku na úseku bezpečnosti práce v objektu a doplnění řady navrhovaných opatření.

Upřesnění stavu členské základny

Ve spolupráci s OSH Kladno byla upřesněna členská základna sboru. K 1.1.2020 má sbor 73 hasičů a 19 mladých hasičů to je celkem 92 členů.

Došlá přání a PF 2020

Na sbor přicházejí desítky přání v písemné a elektronické podobě k vánocům a Novému roku. Za všechny děkujeme.

Pomoc a asistence u 1.velvarského vánočního nočního běhu

Členové sboru zajistili technickou a požární asistenci u 1.velvarského vánočního nočního běhu, který se konal 15.prosince na cyklostezce z Velvar do Ješína. Svou technikou osvětlovali start a cíl běhu a zajistili i ohřátí účastníků u dvou ohňů. Pořadatelé běhu děkují.

Fotografie a video z oslav 155.výročí založení

Na sboru jsou k dispozici vypálené všechny dostupné fotografie z průběhu oslav 155.výročí založení sboru a videozáznam z celého dne od A.Vochomůrky. Zájemci ať se hlásí u L.Šulce.