Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení ( e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Termíny důležitých akcí sboru: Termín konání jubilejní Dědkiády je 16.5.2020 !

VIII. hasičské slavnosti Litoměřice: Termín konání 12. a 13. června 2020 : https://www.hasicsketradice

Nejbližší akcí sboru

je pracovní čtvrtek dne 2.4. od 17 hodin na hasičské zbrojnici, následuje schůze výboru SDH od 19 hodin. Předpokládáme, že akce bude zrušena - včas oznámíme.

Dne 5.3.2020 jednal výbor SDH

Ve čtvrtek 5.března jednal výbor SDH. Zhodnotil zejména průběh hasičského plesu a projednával přípravu dalších akcí. Starosta sboru představil návrh programu jubilejního 25.ročníku memoriálu K.Krohna dne 16.5. t.r., který by měl přinést některé novinky.

Podání žádostí o poskytnutí dotace

Sbor podal dvě žádosti z Programu pro poskytování dotací městem Velvary pro rok 2020 na spolkovou činnost. První žádost je na dvě nejvýznamnější akce roku (Dědkiáda a Hasičské slavnosti), druhá žádost je o příspěvek na činnost oddílu mladých hasičů.

Upřesnění stavu členské základny

Ve spolupráci s OSH Kladno byla upřesněna členská základna sboru. K 28.2.2020 má sbor 72 hasičů a 19 mladých hasičů to je celkem 91 členů.

Fotografie a video z oslav 155.výročí založení

Na sboru jsou k dispozici vypálené všechny dostupné fotografie z průběhu oslav 155.výročí založení sboru a videozáznam z celého dne od A.Vochomůrky. Zájemci ať se hlásí u L.Šulce.