Úvodní stránka » TRADICE » Oslavy 155.výročí založení sboru - rok 2019

Základní údaje - Oslavy 155.výročí založení sboru - květen 2019

Termín a místo konání:  sobota 18.května 2019 - areál Malovarského rybníku

Významní hosté 18.5.2019:  PhDr.Radim Wolák - starosta města, Mgr.Ladislav Chlupáč - senátor a starosta Litoměřic, JUDr. Robert Bezděk - radní Středočeského kraje, plk.Ing.Miloslav Svatoš - ředitel HZS Středočeského kraje, Ing. Lubomír Janeba - náměstek starosty SHČMS, Oldřich Lacina - starosta KSH, Martin Zuska - starosta OSH Kladno, Antonín Vosyka - ředitel pobočky HVP, a.s.

Významní hosté 22.5.2019: JUDr. Alena Schillerová, Ph.D. - místopředsedkyně vlády a ministryně financí ČR, Jaroslava Pokorná Jermanová - hejtmanka Středočeského kraje

Obdržené stuhy na prapor sboru:  město Velvary, Středočeský kraj, SDH Opava-Palhanec, SDH Hospozín

Dekorované prapory stuhou sboru:  SDH Dolní Podluží, SDH Palhanec, SDH Hřebeč, SDH Miletice, SDH Úžice, SDH Hospozín, SDH Kmetiněves, SDH Pletený Újezd a HZSP Synthos Kralupy n/Vlt.

Vystavovatelé hasičské techniky :  HZS Středočeského kraje, HZSP Škoda Auto, a.s., HZS SŽDC Praha, HZSP Synthos Kralupy n/Vlt., SDH Zlonice, SDH Nové Strašecí, SDH Pchery a SDH Velvary.

Partneři a sponzoři oslav:  Královské město Velvary, Metal Trade Comax, a.s. Velvary, C connect, s.r.o Velvary, Přemyslovské střední Čechy o.p.s. se sídlem Slaný, Lukáš Tkáč lezecký instruktor, HVP, a.s. Praha, Václav Holý - řeznictví a uzenářství Velvary, Jaroslav Zounek - pekařství Velvary.

Ocenění členové SDH Velvary

Čestné uznání SDH : Otakar Dytrich, Josef Heřman, Luboš Matoušek, Matěj Svoboda, Michal Langer, Mária Dytrichová Nývltová, Šárka Korecká, Eva Krupková

Čestné uznání OSH Kladno : Edita Sedláčková, Vladimír Širůček

Čestné uznání SHČMS : Pavel Holý