Úvodní stránka » SDH Velvary "DNES" » Aktuality - nové

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Výjezdy jednotky v roce 2022 

zde: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/rok-2019-zasahy-603-730-831

Pracovní čtvrtek  proběhne na hasičské zbrojnici ve čtvrtek 1.prosince od 17 hodin. Na práce navazuje jednání výboru SDH od 19 hodin, zveme členy k účasti.

Zpravodaj hasičského sportu vydává Sdružení hasičů ČMS čtvrtletně. Poslední letošní číslo, které připomíná i 50.výročí hry Plamen, naleznete zde: https://www.sdhvelvary.cz/soubor/zpravodaj-hasicskeho-sportu-c-4-2022/.

Členové sboru  pomohli o první adventní neděli 27.11.  na velvarském náměstí s pálením ohňů, které k adventnímu programu patří. Dodávají vzhledu při setmění a návštěvníci si mohou u nich ohřát ruce nebo jiné partie těla. Za účast členů děkujeme.

Rozvoz stromů k sázení. Členové sboru zajišťovali pro město ve dnech 12-13.11. rozvoz stromů pro výsadbu nových alejí a to podél cyklostezky do Ješína a podél cesty do Dolní Kamenice. Děkujeme.

Památka zesnulých 2.listopadu  Sbor ani v tento den nezapomíná na své předchůdce. Na hrob zakladatele sboru Karla Krohna a prvního velitele sboru Jana Papeše byl položen věneček a zapálena svíčka.

Zásahová jednotka sboru vyjela ke svému 35.výjezdu v kalendářním roce a to do ulice Malovarská ve Velvarech, na pomoc RZS s transportem pacienta do sanitky. Na místě přítomna i jednotka HZS ze stanice Kralupy nad/Vltavou.

Členové jednotky s vozidlem CAS 32 provedli asistenční službu při utkání 3.kola MOL Cupu ve Velvarech, kam přijel prvoligový Baník Ostrava. Vyhověli tak žádosti fotbalového oddílu, který je o toto požádal.

Vedoucí oddílu MH se zúčastnili školení vedoucích mládeže v Pleteném Újezdu, kde několik z nich obhajovalo nebo nově získalo odbornosti vedoucích MH. Kompletní přehled odznaků vedoucích našeho sboru naleznete zde: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/prace-s-mladezi/.

Nová propagační videa sboru naleznete zde: https://.výjezduwww.youtube.com/watch?v=XedLpd8cU18 a zde: https://www.youtube.com/watch?v=tJ26D6O7oVM.