Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení (e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Výjezdy jednotky v roce 2022 zde: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/rok-2019-zasahy-603-730-831/

Poslední pracovní čtvrtek před prázdninami proběhne ve čtvrtek 30.června od 17 hodin na hasičské zbrojnici. Navazuje jednání výboru SDH od 18.30 hodin, zveme členy i členy výboru.

Do kin míří komedie "Kdyby radši hořelo" o dobrovolných hasičích na vesnici. Máme možnost ji zhlédnout v pátek 5.srpna od 20.30 hodin v letním kině na Účku ve Velvarech.

Starosta a velitel sboru děkují všem členům sboru, kteří zajišťovali účast delegace sboru na Hasičských slavnostech v Litoměřicích. Na naší expozici i účast máme řadu kladných ohlasů.

Pracovní čtvrtek na HZ se konal ve čtvrtek 2.června od 17 hodin na hasičské zbrojnici. Od 18.30 hodin jednal výbor SDH. Zabýval se zejména účastí sboru na HS v Litoměřicích a účastí družstev MH na okresním kole hry Plamen.