Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení (e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Evidence výjezdů 2018: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/rok-2018-zasahy/

Archiv aktualit a informací: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/archiv-informaci-a-novinek-2018

CAS 20 T815 S2R mimo provoz

Velitel jednotky oznamuje členům, že nová CAS 20 je v týdnu od 17.9. cca týden mimo provoz  z důvodu servisních úkonů.

Sbor hledá vedoucí mládeže

Oddíl mladých hasičů našeho sboru nemá v současné době svého vedoucího. Obracíme se na členy nebo jejich známé, kteří by měli zájem dělat s hasičskou mládeží, aby se přihlásili představitelům sboru!

Posezení členů SDH na hasičské zbrojnici

Každoročně zakončujeme "sezónu" posezením a povídáním o tom uplynulém roce na hasičské zbrojnici, opečeme dobré maso, popijeme pivko a utužíme kolektiv. Zveme členy v sobotu dne 6.října od 17 hodin na hasičskou zbrojnici !

Sbor vylepšuje učebnu pro školení jednotky SDH

Sbor obdržel od města grant na vylepšení a vybavení učebny pro školení a výcvik jednotky SDH. V současné době byl v klubovně instalován nový projektor, plátno a předělává se elektroinstalace. Byly zakoupeny 2 nové stoly a objednány nové židle do klubovny resp. učebny.

Na HZ byl instalován nový kontejner na železný šrot

Sbor zajišťuje městu sběr nepotřebných elektrospotřebičů a dále sběr železného šrotu od občanů. A právě za tím účelem město zakoupilo velký kontejner, který byl instalován v areálu hasičské zbrojnice a bude sloužit k tomuto účelu.

Pozvání na oslavy 100.výročí založení republiky do Kralup

Na sbor přišlo pozvání z KD Kralupy se žádostí o vystavení naší historické techniky u příležitosti oslav 100.výročí republiky v Kralupech nad Vltavou dne 20.října t.r. Bude projednáno ve výboru SDH.