Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se. zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení (e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Evidence výjezdů 2019: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/rok-2019-zasahy/

Archiv aktualit a informací 2019: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/archiv-informaci-a-novinek-2019/

Poděkování starosty sboru členům

Starosta sboru děkuje všem členům za velké nasazení při zajištění oslav 155.výročí vzniku v sobotu 18.5. a za přípravu i úklidové práce po oslavách. Zatím sbíráme velmi pozitivní ohlasy na jejich průběh!

Příprava oddílu MH na okresní kolo hry Plamen

Oddíl mladých hasičů našeho sboru se intenzivně připravuje na okresní kolo hry Plamen, které proběhne tento víkend ve dnech 24.-26.5. v Braškově. Držíme mládeži palce!

Přidělená dotace ze Středočeského kraje

Středočeský kraj oznámil městu Velvary, že mu byla schválena dotace ze Středočeského Fondu dobrovolných hasičů a složek IZS ve výši 24.000 Kč na nákup 4 ks kapesních radiostanic pro JSDH Velvary na rok 2019.

Postupové kolo mužů a žen v Plchově

Družstvo mužů se zúčastnilo v sobotu 11.5. postupového kola mužů a žen okresu Kladno v Plchově. Soutěžilo se v disciplinách štafeta 4x100 m a požární útok. Po zranění jednoho člena a nedokončené štafetě obsadilo nakonec 5.místo.

Gratulace starostovi sboru k narození syna !

Členové sboru se hromadně sešli, aby pogratulovali starostovi sboru F.Saifrtovi k narození syna Františka. Přejemu mu i jeho matce hodně zdraví a štěstí v novém životě. Třeba vítáme dalšího nového člena sboru.

Sbor upřesňuje stav členské základny

Ve spolupráci s OSH Kladno byl upřesněn počet členů po přihlášení členů MH. K 31.3.2019 má sbor 72 hasičů a 25 mladých hasičů to je celkem 97 členů.