Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení (e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Propozice a vrácenka  na podzimní soutěž "starších pánů" dne 11.září 2021 ve Velvarech jsou ke stažení zde: https://www.sdhvelvary.cz/slozka/videa-ke-stazeni/

Sbor finančně přispěl  dobrovolným hasičským sborům v tornádem postižených oblastech jižní Moravy a to SDH Moravská Nová Ves, SDH Hrušky, SDH Mikulčice a SDH Kryry na Lounsku. Přispěli jsme i MAS Jižní Slovácko prostřednictvím MAS Přemyslovské  střední Čechy.

Sbor obdrží dotaci  z programu Malého přemyslovského měšce na rok 2021 ve výši 5.500 Kč na zajištění soutěže hasičských družstev v roce 2021 a na propagaci zájmové činnosti dobrovolných hasičů.

Město Velvary a SDH Velvary podaly žádost o vyplacení odměny z Motivačního programu poskytované společností ELEKTROWIN a.s. Prostředky budou využity na obnovu kamerového systému na hasičské zbrojnici, kde je sběrné místo vybraného odpadu pro naše město.

Členské příspěvky na rok 2021. Hospodář sboru upozorňuje členy sboru, kteří používají internetové bankovnictví, že mohou zaplatit členský příspěvek na rok 2021 převodem na výše uvedený bankovní účet sboru č. 387496329/0800. Do zprávy pro příjemce nezapomenout uvést své jméno.

Upřesnění stavu členské základny. Ve spolupráci s OSH Kladno byla upřesněna členská základna sboru.  K 30.6. 2021 je upravený stav 37 MH + 73 dospělých, celkem 110 členů. Velitel jednotky odsouhlasil s městem jmenovitý seznam členů výjezdové jednotky na rok 2021 v počtu 27 členů.

..