Úvodní stránka » Aktuality

Pokud někdo nesouhlasí se zveřejněním jakékoliv fotografie, článku nebo osobního údaje, kontaktujte nás na výše uvedeném spojení (e-mail, telefon) a fotografie nebo údaj bude stažen (nařízení EU na ochranu osobních dat - GDPR).

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Výjezdy jednotky v roce 2021 zde:  https://www.sdhvelvary.cz/inpage/rok-2019-zasahy-603-730/.

Silný vichr ve čtvrtek 21.října zapřičinil několik výjezdů naší jednotky k popadaným stromům i jiným zásahům. Po utřídění přineseme přehled těchto výjezdů.

Jednání pléna společnosti Přemyslovské střední Čechy o.p.s. se uskutečnilo ve středu 29.září 2021 v klubovně naší hasičské zbrojnice za účasti i našeho zástupce sboru.

Členové jednotky SDH zajišťovali asistenční službu ve středu 22.září při fotbalovém utkání Mol Cupu ve Velvarech se Slávií Praha. Při utkání nedošlo k žádným událostem, které by si vyžádaly zásah jednotky.

Jednotka SDH Velvary se připojila k uctění památky dvou hasičů jednotky SDH Koryčany na Kroměřížsku, kteří zahynuli při výbuchu plynu v RD. V neděli 19.září v pravé poledne vyjela zásahová technika před hasičskou zbrojnici a jednotka nastoupila v zásahovém oděvu a uctila památku zesnulých minutou ticha. Na budově HZ byl vyvěšen černý prapor. Sbor přispěl i finanční částkou na veřejnou sbírku pro pozůstalé po výbuchu.

Letní kemp MH ve fotogalerii. Do Fotogalerie byly doplněny fotografie z letního kempu MH, naleznete zde: https://www.sdhvelvary.cz/fotogalerie/letni-kemp-mh-srpen-2021/.

Členské příspěvky na rok 2021. Hospodář sboru upozorňuje členy sboru, kteří používají internetové bankovnictví, že mohou zaplatit členský příspěvek na rok 2021 převodem na výše uvedený bankovní účet sboru č. 387496329/0800. Do zprávy pro příjemce nezapomenout uvést své jméno.

Upřesnění stavu členské základny. Ve spolupráci s OSH Kladno byla upřesněna členská základna sboru.  K 30.6. 2021 je upravený stav 37 MH + 73 dospělých, celkem 110 členů. Velitel jednotky odsouhlasil s městem jmenovitý seznam členů výjezdové jednotky na rok 2021 v počtu 27 členů.

..