Úvodní stránka » SDH Velvary "DNES" » Aktuality 2024 - nejnovější

Aktuality a informace návštěvníkům stránek a členům sboru

Poděkování sponzorům oslav  https://www.sdhvelvary.cz/inpage/partneri-a-sponzori-oslav/

Dotace NSA na rok 2024. Sbor obdržel Rozhodnutí Národní sportovní agentury o přidělení dotace ve výši 25.668 Kč na činnost a vybavení oddílu MH pro rok 2024. Děkujeme.

Zařazujeme fotografie z oslav 160. výročí sboru, jsou umístěny ve Fotogalerii: https://www.sdhvelvary.cz/fotogalerie/

Reportáž serveru Hasičovo.cz z oslav 160. výročí sboru naleznete zde: https://www.hasicovo.cz/cs/zpravy/sto-sedesate-velvarske-jaro

Krátké video z oslav sboru naleznete zde : https://www.sdhvelvary.cz/slozka/videa-ke-stazeni/. Doplnili jsme ocenění členů SDH, které obdrželi na slavnostní valné hromadě, zde: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/oceneni/.

Slavnostní valná hromada sboru proběhla ve středu 15. května v restauraci Sladovna za účasti významných hostů. Byla oceněna řada členů sboru i osob, které podporovaly nebo podporují naší činnost. K jednání se podrobněji vrátíme včetně fotografií. Více zde: https://www.dh.cz/index.php/aktuality/2453-slavnostni-valna-hromada-sdh-velvary, na Hasičovo.cz : PODCAST: Ve znamení 160 - Hasičovo (hasicovo.cz).

Známe již termín IX.ročníku celostátních hasičských slavností v Litoměřicích. Uskuteční se ve dnech 6.-7. června 2025! Více o slavnostech zde: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/hasicske-slavnosti/.

Naučný sešit a omalovánky z roku 2022 zde : https://www.sdhvelvary.cz/inpage/naucny-sesit-a-omalovanky-vydane-sborem-v-roce-2022/.

Velitel jednotky upřesnil se starostou města jmenný seznam členů jednotky k 1.1.2024 v počtu 29 členů. Seznam a odbornosti naleznete zde: https://www.sdhvelvary.cz/inpage/vyjezdova-jednotka-sboru-zarazeni-slozeni/

Ve spolupráci s OSH Kladno byla upřesněna členská základna k 1.6.2024. Nyní činí 32 MH a 81 řádných členů, tj. celkem 113 členů