Úvodní stránka » Historie, vývoj a technika sboru » Historická technika darovaná muzeu v Chrastavě

Historická technika předaná v roce 1992 hasičskému muzeu v Chrastavě na liberecku.

Výsuvný dvoudílný dřevěný žebřík od firmy Smékal - zakoupen sborem v roce 1920.

Koněspřežná čtyřkolová dřevěná stříkačka z roku 1837 - není doklad o vlastnictví. Pochází patrně z obce Zvoleněves.

Aktuality a informace členům sboru

POZOR ZMĚNA !

Prosincový výbor SDH se přesunuje na pondělí 11.prosince od 19 hodin na hasičské zbrojnici. Děkujeme za pochopení.

Na HZ zasedalo plénum společnosti PSČ

V úterý 14.listopadu zasedalo na hasičské zbrojnici plénum společnosti Přemyslovské střední Čechy a plénum místního partnerství místní akční skupiny (MAS). Náš sbor je jedním ze zakládajících členů MAS a Libor Šulc byl zvolen předsedou hodnotící komise MAS.

Děkujeme všem členům za účast a přípravu slavnostního předání nové CAS, které se vydařilo !

Starosta i velitel sboru děkují členům i za rychlý nedělní úklid všech prostor zbrojnice.