Úvodní stránka » Propagační jízda SHČMS 2014

VI.propagační jízda SHČMS dojela do Velvar - rok 2014

Součástí oslav "150 let českého dobrovolného hasičstva" byla i VI.propagační jízda Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Měla 2 etapy.

První etapa - ve dnech 17. a 18.května 2014 z Hrádku nad Nisou do Jičína. Trasa Bogatynie (Polsko), Habartice, Nové město pod Smrkem, Lázně Libverda, Hejnice, Raspenava, Frýdlant, Chrastava, Liberec, Jablonec, Železný Brod, Semily, Lomnice nad Popelkou, Jičín.

Druhá etapa - dne 24.května 2014 po trase Mělník - Velvary. Trasa Mělník, Kly, Kralupy nad Vltavou, Velvary - oslavy 150 let založení nejstaršího českého dobrovolného hasičského sboru. Účastníky jízdy přivítala starostka Velvar a dekorovala praporec propagační jízdy, který odevzdá starosta SDH Velvary na letošním PYROCARU!

Podrobnosti budou průběžně doplňovány. L.Šulc

Snímky z příjezdu jízdy dne 24.května do Velvar