Úvodní stránka » Z HISTORIE » Stálá expozice sboru v městském muzeu Velvary

Stálá expozice sboru v městském muzeu

Městské muzeum Velvary nabídlo našemu sboru vytvoření stálé expozice, připomínající vznik a činnost nejstaršího českého dobrovolného hasičského sboru. Sbor nabídku přijal a uvolnil některé exponáty ze své hasičské zbrojnice, které byly doplněny i ze "zásob" muzea. Expozice je od počátku srpna 2017 umístěna ve vstupní chodbě muzea, k dispozici bude i propagační materiál pro návštěvníky. Děkujeme vedoucí muzea paní Jitce Kůrkové za tuto možnost propagace hasičského sboru. (ls)

Kontakt na městské muzeum: http://www.velvary.cz/kultura/mestske-muzeum/

Aktuality a informace členům sboru

POZOR ZMĚNA !

Prosincový výbor SDH se přesunuje na pondělí 11.prosince od 19 hodin na hasičské zbrojnici. Děkujeme za pochopení.

Na HZ zasedalo plénum společnosti PSČ

V úterý 14.listopadu zasedalo na hasičské zbrojnici plénum společnosti Přemyslovské střední Čechy a plénum místního partnerství místní akční skupiny (MAS). Náš sbor je jedním ze zakládajících členů MAS a Libor Šulc byl zvolen předsedou hodnotící komise MAS.

Děkujeme všem členům za účast a přípravu slavnostního předání nové CAS, které se vydařilo !

Starosta i velitel sboru děkují členům i za rychlý nedělní úklid všech prostor zbrojnice.