Úvodní stránka » Z HISTORIE » Zesnulí členové sboru od roku 1975

Zesnulí členové sboru od roku 1975 - vzpomínáme

Velvarským dobrovolným hasičským sborem od začátku jeho existence prošly stovky členů. Připomínáme si jména zemřelých, dříve aktivních členů SDH Velvary od roku 1975, abychom uctili jejich památku a poděkovali za práci ve sboru:

Jména jsou uváděna v abecedním pořadí:

Betková Vlasta

Stovička Ludvík st.

Točík Václav

Tyksa Ladislav

Aktuality a informace členům sboru

POZOR ZMĚNA !

Prosincový výbor SDH se přesunuje na pondělí 11.prosince od 19 hodin na hasičské zbrojnici. Děkujeme za pochopení.

Na HZ zasedalo plénum společnosti PSČ

V úterý 14.listopadu zasedalo na hasičské zbrojnici plénum společnosti Přemyslovské střední Čechy a plénum místního partnerství místní akční skupiny (MAS). Náš sbor je jedním ze zakládajících členů MAS a Libor Šulc byl zvolen předsedou hodnotící komise MAS.

Děkujeme všem členům za účast a přípravu slavnostního předání nové CAS, které se vydařilo !

Starosta i velitel sboru děkují členům i za rychlý nedělní úklid všech prostor zbrojnice.