OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » SDH Velvary "DNES" » Archiv aktualit a informací za rok 2021

                                               Archiv aktualit a novinek - 2021 (řazeno vzestupně)

Sbor obdržel roční odměnu 

od společnosti ELEKTROWIN a.s. za celoroční sběr nepotřebných elektrospotřebičů, která významně zlepší příjmy našeho spolku. Vyplatilo se tak celoroční úsilí našich členů, zejména s tříděním a odvozem tohoto druhu odpadu.

Vyhlášení nového nouzového stavu do 28.2. 

Vláda na žádost hejtmanů vyhlásila nový nouzový stav na dobu 14 dnů tj. do 28.2.2021. V rámci úpravy některých opatření např. umožňuje konání valných hromad firem, tzn. i spolků. Výbor SDH by mohl zasedat do počtu 10 osob. Případná valná hromada by musela mít maximální počet osob 50 a účastníci by museli mít minimálně antigenní test, respirátory (roušky) a dodržovali rozestupy 2 m. Z těchto důvodů je konání zatím nereálné.

Prodloužení nouzového stavu do 14.2.

Vláda po souhlasu Sněmovny prodloužila nouzový stav vzhledem k epidemii koronaviru do neděle 14.února 2021. Konání výroční valné hromady by bylo možné při přechodu do 2.stupně protiepidemického systému (PES) a to je zatím nepravděpodobné. Také výbor SDH nemůže v této situaci stále jednat. Letošní hasičský ples byl zrušen již v předstihu.

Pracovní čtvrtek opět individuálně

Pracovní čtvrtek dne 4.února na hasičské zbrojnici proběhne opět individuální formou dle pokynů velitele. Pravidelný výbor SDH samozřejmě odpadá.